נותנים לחיות הזדמנות שניה לחיים

Leap for Life אנחנו עמותה רשומה המתמקדת בהצלת כלבים וחתולים מכל מקום בישראל. אנו משקמים, מרפאים ומאמנים את החיות כשבמקביל אנו מחפשים להם בית חדש עבורם.

לכל חתול או כלב ניתן טיפול, תשומת לב ואהבה, וכן טיפול רפואי והתנהגותי.

מוזמנים לגלות יותר על הפעילות שלנו על ידי הרשמה לניוזלטר או תמכו בעמותה שלנו על ידי תרומה

האם אתה חובב חתולים או כלבים?

תהליך האימוץ

חיות המחמד שלנו מקבלות את הטיפול והשיקום האיכותיים ביותר כדי להבטיח שהן מוכנות לביתן הקבוע. חיית המחמד שלך תחוסן ותעבור סירוס או עיקור כדי שאוכלוסיית החיות תהיה מבוקרת.

קליטה וקבלה

אנו מקבלים חתולים וכלבים מכל רחבי הארץ. במצב הנוכחי, רובם מגיעים מעוטף עזה. כל חתול או כלב עם שבב מתאחדים עם משפחתם. אם אין שבב, אנו מקבלים את החיית המחמד.

בדיקה רפואית

כל חתול או כלב עובר בדיקה מהראש ועד הזנב שבה אנו בודקים את הבריאות הכללית ורושמים כל בעיה שנמצאת. אם נדרשים טיפולים רפואיים, הם מסופקים. כל החתולים והכלבים מחוסנים לחלוטין ומסורסים או מעוקרים.

סוציאליזציה

כדי להבטיח אימוץ מוצלח, כל חיות המחמד צריכות להיות בעלות מיומנויות חברתיות. כל חיית מחמד שמרגישה חרדה או שהיא אגרסיבית מקבלת טיפול מיוחד וטיפולי. במקרים מסוימים, חיית מחמד מועברת לאומנה כדי לתת לה תשומת לב מיוחדת.

מוכן לאמץ

בשלב זה החתול או הכלב מוכנים לאימוץ. הפרופיל שלהם מופיע באתר האינטרנט, מה שמאפשר לך ללמוד עליהם וליצור איתנו קשר כדי לבוא ולבלות זמן עם חיית המחמד שלך. אימוץ חיית מחמד הוא החלטה גדולה. זה לא מתאים לכולם. אם יש לך חששות, יידע אותנו.

בדרך הביתה

ברכות! בחרת בחבר הכי טוב חדש. לאחר מילוי מסמכים מסוימים, חיית המחמד שלך מוכנה ללכת הביתה איתך. תהיה תקופת הסתגלות. אם מסיבה כלשהי, אתה מרגיש שזו הייתה החלטה לא טובה.

אפשרויות תרומה

ישנן שתי דרכים לתרום, ושני סוגים של תרומות. בחר את השיטה המתאימה לך ביותר.

ניתן לתרום באופן חודשי ולחסות חיית מחמד, או לשלוח תרומה חד פעמית.

התרומה שלך יכולה להתבצע באמצעות העברה בנקאית או בכרטיס אשראי. לא משנה איזו שיטת תרומה תבחר, תקבל קבלה. השיטה של כרטיס אשראי נותנת לך קבלה אוטומטית. תרומה באמצעות העברה בנקאית לוקחת זמן מעט יותר מכיוון שאנו צריכים להכין את הקבלה ולשלוח אותה אליך.

הערה: אם אתה מתגורר בחו"ל, השתמש בטופס הקשר למטה.

תרומה באמצעות העברה בנקאית

המידע הוא כדלקמן:

IBAN:

IL830204130000000227211

SWIFT BANK:

MIZBILIT

הערה: אפשרות זו זמינה רק לתושבי ישראל.

יש לך שאלה? רוצה לאמץ?

מלאו את הטופס. נחזור אליכם!